Національний гірничий університет — відповідність Часу
ZhadiaievЖадяєв Денис Володимирович

  Доцент кафедри філософії і педагогіки Державного ВНЗ «Національний гірничий університет». Закінчив Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара з відзнакою та отримав кваліфікацію за спеціальністю "філософія".
Автор більш ніж 20 наукових публікацій, 8 з яких видано у фахових виданнях, у міжнародних (Японія, Бельгія, США). Має виступи на міжнародних семінарах (Німеччина, Франція).  З листопада 2011 є членом спільноти з освіти і практичної підготовки (Society for Education and Training, UK). З серпня 2012 р. - представник України у Європейській спільноті по вивченню ідеї філософії процесу (European Society for Process Thought). Входить до організаційного комітету International Process Network. Отримав сертифікати Microsoft Faculty Fellow (у 2013 та 2014 рр.) та Academic Teaching Excellence (British Council).
 
У квітні 2013 р. захистив кандидатську дисертацію за темою "Метафізика процесу А.Н. Вайтгеда: історико-філософський аналіз".
Сфера наукових інтересів: філософія освіти, метафізика процесу (філософія організму), проблеми релігієзнавства, психологія станів свідомості (sleep paralysis). Володіє двома іноземними мовами: іспанська та англійська (verification).

Викладає дисципліни: «Філософія», "Релігієзнавство" та «Етика ділового спілкування».

Основні публікації


Повний перелік публікацій: Follow me on Academia.edu


email: dzhadiaiev@windowslive.com      Мій блог англійською: Paideia Ectypa | Яeflected Education (the blog)
Continuing professional development (2014-2015)

© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт