Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
     Зразок мотиваціного листа 
                                           
Увага для абітурієнтів! Уперше в місті Дніпро з’явилась можливість набути спеціальність «Культурологія», і це сталося на базі кафедри філософії і педагогіки НТУ «Дніпровська політехніка».

Спеціальність впроваджена в 2019 році.

Набір здійснюється на денну та заочну форми  навчання.

Якщо Ви  бажаєте  працювати у сфері культури, бути в центрі культурних процесів, організовувати культурно-мистецькі акції, опинитися у світі музичної, театральної, візуальної культури, то завдяки оволодінню професією культуролога в Вас відкриються безмежні можливості змінювати нашу повсякденність, руйнувати стереотипи, проявляти творчість, осягати смисли і цінності.

Ця професія надає широкий вибір напрямів для реалізації Ваших фантастичних задумів у просторі культурної діяльності та культурних індустрій: від освітньої та дослідницької сфери до активної взаємодії з художниками, літераторами, музикантами, акторами, архітекторами у створенні культурних подій.

Світ культури – це й світ комунікацій, різноманітних медіа, урбаністики, соціокультурних проєктів, між тим, це й заглиблення у філософські основи нашого буття.

Після закінчення навчання випускники можуть реалізувати свої знання і навички в установах культури і мистецтва: музеях, філармоніях, галереях, пам’яткоохоронних установах, будинках і центрах культури і творчості, управліннях культури та громадських організаціях; займатися дослідницькою,  освітньою роботою, комерційною діяльністю у сфері культури.

Серед основних дисциплін Освітньої програми «Культурологія»

Історія культури, зокрема української та кримськотатарської, Історії мистецтв, Естетика та Музеєзнавство, Філософія культури та Філософія історії, Етнологія і культурний ландшафт Придніпров’я та Менеджмент соціокультурної діяльності та багато ін.

На старших курсах студенти мають можливість обирати вибіркові дисципліни, серед яких: Культура повсякденності, Медіа культура, Візуальне мистецтво доби модернізму і постмодернізму, Соціокультурна ідентичність та багато ін.

При кафедрі діє Центр естетичного розвитку, Інститут світової культури, Соціально-психологічна служба, на базі яких відбуваються численні культурно-мистецькі, освітньо-наукові події, лекції, тренінги, міжнародні зустрічі тощо.

Навчання на освітній програмі «Культурологія» здійснюють досвідчені фахівці, відомі наковці, непересічні творчі особистості:

 Юлія ШАБАНОВА  – доктор філософських наук, професор,  гарант Освітньо-наукової програми «Філософія» (Ступінь: Доктор філософії) Заслужений працівник освіти України, Член  Міжнародної асоціації гуманітарії, Член Українського товариства релігієзнавців, Член Міжнародного теософського товариства (Адьяр)

     




Олена ГОДЕНКО-НАКОНЕЧНА, гарант Освітньо-професійної програми  «Культурологія», кандидат мистецтвознавства (теорія та історія культури),

член Національної спілки художників, лауреат міської премії ім. М.Паніна в галузі мистецтвознавства і педагогіки.  






 Наталія ТАРАСОВА, кандидат філософських наук, доцент, член Національної спілки журналістів, член Національної спілки композиторів, Лауреат Премії ім. Віталія Кирейка в галузі музикознавства, Дипломант I та II Обласного патріотичного літературного конкурсу Дніпропетровщини ім. В. Підмогильного







Анатолій ОСИПОВ, доктор філософських наук (09.00.04 –філософська антропологія і філософія культури), професор.







Вікторія ПІЩАНСЬКА, доктор культурології, професор, науковий керівник обласного експериментального впровадження медіаосвіти у навчально-виховний процес закладів середньої освіти

 






Антон ЩЕЛКУНОВ, кандидат історичних наук, доцент кафедри

 







Катерина МАТВЄЄВА, асистент кафедри, аспірантка Київського національного університету  культури і мистецтв, член Національної спілки театральних діячів України з 2019 р., асоційований член Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

 


 




Кафедра має тісні партнерські стосунки з багатьма культурними інституціями міста, на базі яких проводяться практики студентів – майбутніх культурологів: Дніпровський художній музей, Дніпропетровська академія музики імені М. Глінки; Дніпровська філармонія ім. Л. Когана, Дніпропетровський фаховий мистецько-художній коледж культури, Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА, Дніпровський будинок мистецтв, Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького, музей «Літературне Придніпров’я», Музейний центр О.П. Блаватської та її родини та ін.

____________________________________________________________

Після закінчення навчання випускники можуть реалізувати свої знання і навички в установах культури і мистецтва: музеях, філармоніях, галереях, пам’яткоохоронних установах, будинках і центрах культури і творчості, управліннях культури та громадських організаціях; займатися дослідницькою,  освітньою роботою, комерційною діяльністю у сфері культури.

реклама_2022-034 _page-0001.jpg
   
ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА ВИЩОЇ ОСВІТИ  "КУЛЬТУРОЛОГІЯ"


к.jpg


Ціни за навчання, 2022 р.:

очна форма навчання: 16400 грн./рік

заочна форма навчання: 8200 грн./рік

 





Ми у соцмережах:  Screenshot_20200522-191414_Viber.jpg    Кафедра філософії на Facebook.png










Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт